V-TAC VT-3486 E27 Пендел Зелен
2.65 € (5.18 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 2.65 € (5.18 лв.) |
2.62 € (5.12 лв.) |
2.60 € (5.09 лв.) |
2.57 € (5.03 лв.) |
2.54 € (4.97 лв.) |
2.52 € (4.93 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7228 |
| Напрежение | AC 220-240V |
| EAN код | 3800157609500 |
| Входящо напрежение | AC 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Тегло | 0.13 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Материал | Силикон |
| Дължина | 1000 мм |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3482 E27 Пендел Светло Син
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP6442 Висяща лампа ALMERIA BLACK/GOLD 1xE27
Налично
Milagro MLP6276 Висяща лампа VIDAR WHITE/GOLD 3xGU10
Налично
Milagro MLP6533 OMEGA BLACK/GOLD висяща лампа 3xE27
Налично
Milagro MLP8671 Висяща лампа CESTA WHITE 1xE27
Налично
Zambelis 19107 Пендел 1xE27 MAX 40W
Налично
Zambelis 20184 Пендел LED 3000K 1760Lm 22W
Налично

Все още няма отзиви.