V-TAC VT-3483 E27 Пендел Лилав
2.65 € (5.18 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 2.65 € (5.18 лв.) |
2.62 € (5.12 лв.) |
2.60 € (5.09 лв.) |
2.57 € (5.03 лв.) |
2.54 € (4.97 лв.) |
2.52 € (4.93 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7228 |
| Напрежение | AC 220-240V |
| EAN код | 3800157609470 |
| Входящо напрежение | AC 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Тегло | 0.13 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Материал | Силикон |
| Дължина | 1000 мм |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Налично
V-TAC VT-3482 E27 Пендел Светло Син
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3824 Пендел Златен Златен Кабел
Изчерпан
V-TAC VT-3978 32W LED Двоен Висящ Пендел Димиращ Бял 3000K
Изчерпан
V-TAC VT-14998 LED Осветител 12W Висящ Геометрик 280 x 1800мм Черен 3000К
Налично
Milagro ML6152 Висяща LED лампа COPERNICUS GOLD 180W
Налично
Milagro MLP8668 Висяща лампа CLARISSA 3xGX53
Налично
Zambelis 20131 Лед Пендел димируем 3000K 1440Lm 18W
Налично

Все още няма отзиви.