V-TAC VT-3479 E27 Пендел Розов
2.65 € (5.18 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 2.65 € (5.18 лв.) |
2.62 € (5.12 лв.) |
2.60 € (5.09 лв.) |
2.57 € (5.03 лв.) |
2.54 € (4.97 лв.) |
2.52 € (4.93 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7228 |
| Напрежение | AC 220-240V |
| EAN код | 3800157607957 |
| Входящо напрежение | AC 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Материал | Силикон |
| Дължина | 1000 мм |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3482 E27 Пендел Светло Син
Налично
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Налично
V-TAC VT-10089 LED Осветител 32W Висящ (43*100) 4000К Бяло Тяло С Дърво
Налично
Milagro MLP6613 Висяща лампа SANTIAGO AMBER 3xE27
Налично
Zambelis 20260 Лед Пендел димируем 3000K 3360Lm 42W
Налично
Vito 4102500 Пендел за таван ART-150 1xE27 CHAMPAGNE IP20 60W 220V
Налично
Vivalux VIV000700 Полилей FAZZOLETTO 51319 стационарен Ø400 мм
Налично

Все още няма отзиви.