V-TAC VT-3735 Стъклен Пендел Винтидж Прозрачен Ф140
26.46 € (51.75 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 26.46 € (51.75 лв.) |
26.20 € (51.24 лв.) |
25.93 € (50.71 лв.) |
25.67 € (50.21 лв.) |
25.40 € (49.68 лв.) |
25.14 € (49.17 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-71406 |
| Цокъл | Входящо напрежение 220-240V |
| EAN код | 3800157611084 |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Размери | 140 x 240 x 1130 мм |
| Материал | Стъкло + Метал |
| Дължина на кабела | 1м |
| Дължина | 1м |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3735 Стъклен Пендел Винтидж Прозрачен Ф140
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-8020 18W LED Висяща Декоративна Лампа 700*250 Черно Тяло 3000K
Налично
Milagro ML6136 LISA BLACK висяща лампа 3xE27
Налично
Milagro ML517 ВИСЯЩА LED ЛАМПА NIX ЧЕРНА 25W
Налично
Zambelis 2009 LED Пендел 37W 50W 3000K 8960Lm Димируем 25W
Налично
Vito 4101410 Пендел за таван PERA-SMALL A.GREEN 1XE27 IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.