V-TAC VT-3484 E27 Пендел Оранжев
2.65 € (5.18 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 2.65 € (5.18 лв.) |
2.62 € (5.12 лв.) |
2.60 € (5.09 лв.) |
2.57 € (5.03 лв.) |
2.54 € (4.97 лв.) |
2.52 € (4.93 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7228 |
| Напрежение | AC 220-240V |
| EAN код | 3800157609487 |
| Входящо напрежение | AC 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Тегло | 0.13 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Материал | Силикон |
| Дължина | 1000 мм |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3482 E27 Пендел Светло Син
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3979 52W LED Троен Висящ Пендел Димиращ Бял 3000K
Налично
Milagro MLP4360 Висяща лампа JACK 3xE27 Орех
Налично
Milagro MLP6524 Висяща лампа LIMA BLACK 3xE14
Налично
Milagro ML6138 Висяща лампа LISA WHITE 1xE27 18см
Налично
Zambelis 180031 Лед Пендел 3000K 135W
Налично
Maytoni P044PL-01B Пендел Tommy
Налично

Все още няма отзиви.