V-TAC VT-3485 E27 Пендел Жълт
2.65 € (5.18 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 2.65 € (5.18 лв.) |
2.62 € (5.12 лв.) |
2.60 € (5.09 лв.) |
2.57 € (5.03 лв.) |
2.54 € (4.97 лв.) |
2.52 € (4.93 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7228 |
| Напрежение | AC 220-240V |
| EAN код | 3800157609494 |
| Входящо напрежение | AC 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Тегло | 0.13 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Материал | Силикон |
| Дължина | 1000 мм |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3482 E27 Пендел Светло Син
Налично
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vito 4102460 ВЪНШНО ОКАЧЕНО ОСВЕТЛИТЕЛНО ТЯЛО ART 350 1xE27 3D АРТ ШАМПАНСКО, ИЗРАБОТЕНО ОТ СТЪКЛО
Налично
Milagro MLP6231 Висяща лампа DANI BLACK/CHROME 1xGU10
Налично
Milagro MLP5424 Висяща лампа SFERA WOOD 1xE14
Налично
Milagro ML342 Висяща LED ЛАМПА RAY 36W
Налично
Vito 4102000 Пендел за таван BITEZ-COLORS-300 1xE27 YELLOW IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.