V-TAC VT-3720 Висящ Пендел Бял Кабел
10.50 € (20.54 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 10.50 € (20.54 лв.) |
10.40 € (20.34 лв.) |
10.29 € (20.13 лв.) |
10.19 € (19.93 лв.) |
10.08 € (19.71 лв.) |
9.98 € (19.52 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7778 |
| Напрежение | AC 220-240V |
| EAN код | 3800157610933 |
| Входящо напрежение | AC 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Размери | Ø73 x 102 x 100 мм |
| Материал | Дърво |
| Дължина на кабела | 1м |
| Дължина | 1м |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3725 Висящ Пендел Зелен Кабел
Налично
V-TAC VT-3723 Висящ Пендел Червен Кабел
Налично
V-TAC VT-3724 Висящ Пендел Лилав Кабел
Налично
V-TAC VT-3722 Висящ Пендел Син Кабел
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP8838 Висяща лампа MONZA BLACK 1xG9 max 8W LED
Налично
Milagro ML8422 GALAXIA BLACK 46W LED висяща лампа
Налично
Milagro MLP4790 COLIN BLACK висяща лампа 3xE27
Налично
Zambelis 19108 Пендел 1xE27 MAX 40W 220V
Налично
Zambelis 20261 Лед Пендел димируем 3000K 3360Lm 42W
Налично
Vivalux VIV004389 Полилей SSP707 LUX 200 мм бял GU10
Налично

Все още няма отзиви.