Milagro MLP8671 Висяща лампа CESTA WHITE 1xE27
58.29 € (114.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 58.29 € (114.01 лв.) |
57.71 € (112.87 лв.) |
57.12 € (111.72 лв.) |
56.54 € (110.58 лв.) |
55.96 € (109.45 лв.) |
55.38 € (108.31 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693786719 |
| ШИРИНА (mm): | 400mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 400mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 600-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 460mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 400mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 1 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.86kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.23kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 48 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 42 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 42 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8670 Висяща лампа CESTA BLACK 1xE27
Налично
Milagro MLP8673 Висяща лампа CESTA NAVY BLUE 1xE27
Налично
Milagro MLP8671 Висяща лампа CESTA WHITE 1xE27
Налично
Milagro MLP8672 Висяща лампа CESTA GREEN 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3928 7W LED Пендел Акрил Златен Абажур 12×19 Неутрална Светлина
Налично
Milagro MLP8914 Висяща лампа FUTURA 3xG9
Налично
Milagro MLP7898 Висяща лампа LINCOLN BLACK/GOLD 1xE27 45см
Налично
Vito 4101970 Пендел за таван BITEZ-COLORS-300 1xE27 GREEN IP20 60W 220V
Налично
Vito 4101470 Пендел за таван PERA-LARGE L.YELLOW 1XE27 IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.