Vivalux VIV004124 Пендел RETRO R6012 антично злато/черен усукан кабел
RETRO шик метален пендел с текстилен кабел с дължина 980mm цокъл E27 230V φ100 x 980mm IP20 мощност на светлинния източник – max 1 x 60W антично злато/черен усукан кабел
9.97 € (19.50 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 9.97 € (19.50 лв.) |
9.87 € (19.30 лв.) |
9.77 € (19.11 лв.) |
9.67 € (18.91 лв.) |
9.57 € (18.72 лв.) |
9.47 € (18.52 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | RETRO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø100x980mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | антично злато |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vivalux VIV004124 Пендел RETRO R6012 антично злато/черен усукан кабел
Налично
Vivalux VIV004118 Пендел RETRO R6002 антично злато/черен усукан кабел
Налично
Vivalux VIV004120 Пендел RETRO R6001 антик/черен гладък кабел
Налично
Vivalux VIV004121 Пендел RETRO R6002 антик/черен усукан кабел
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3853 Пендел Бетон Шапка С Отвори 200/200
Налично
V-TAC VT-8504 7W Пендел Неутрално Бяла Светлина Тяло Хром Лилав Абажур
Налично
Vito 2026400 LED LIGHTING PENDANT FIXTURE WAVE φ600*H180 48W 3xCCT-DIP SWITCH WHITE
Налично
Milagro MLP8838 Висяща лампа MONZA BLACK 1xG9 max 8W LED
Налично
Vivalux VIV004612 LED полилей ANGEL LED 41W 4000K
Налично
Zambelis 2017 LED Пендел 3000K 2880Lm 36W
Налично

Все още няма отзиви.