V-TAC VT-3853 Пендел Бетон Шапка С Отвори 200/200
21.97 € (42.97 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 21.97 € (42.97 лв.) |
21.75 € (42.54 лв.) |
21.53 € (42.11 лв.) |
21.31 € (41.68 лв.) |
21.09 € (41.25 лв.) |
20.87 € (40.82 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7202 |
| Напрежение | AC 220-240V |
| EAN код | 3800157619028 |
| Входящо напрежение | AC 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Тегло | 3.5 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Размери | 180 x 160 x 1100 мм |
| Материал | Бетон |
| Дължина на кабела | 1м. |
| Дължина | 1м. |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3853 Пендел Бетон Шапка С Отвори 200/200
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3757 Алуминиев Пендел Светло Черен
Изчерпан
V-TAC VT-10080 9W LED Висяща Лампа (10*10*100см) Бяло 3000K
Налично
Milagro ML7944 ROTONDA GOLD 51W LED висяща лампа
Налично
Milagro MLP8667 Висяща лампа CLARISSA 1xGX53
Налично
Zambelis 2071 Пендел LED 3000K 3920Lm Димиращ 49W 220V
Налично

Все още няма отзиви.