Vivalux VIV002380 Полилей BROCCATI 12/6804 Ø400 мм
Полилей 1 х max 100W E27 230V Ø400
30.44 € (59.54 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 30.44 € (59.54 лв.) |
30.14 € (58.95 лв.) |
29.83 € (58.34 лв.) |
29.53 € (57.76 лв.) |
29.22 € (57.15 лв.) |
28.92 € (56.56 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | BROCCATI |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø400x900mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x100W |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vivalux VIV002380 Полилей BROCCATI 12/6804 Ø400 мм
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-10047 24W LED Висяща Лампа (80*100CM) 4000K Бяло Тяло
Налично
Zambelis 20333 Пендел LED 3000K 4770Lm 53W 220V
Налично
Zambelis 1464 Пендел 1xE27 MAX 40W
Налично
Zambelis 2002 Лед Пендел 3000K 3600Lm 45W
Налично
Vito 4101910 Пендел за таван RIND-1 1xE27 MATTE BLACK 400MM IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.