V-TAC VT-6685 1xGU10 Корпус Пендел Черен D:55×300мм
21.63 € (42.30 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 21.63 € (42.30 лв.) |
21.41 € (41.87 лв.) |
21.20 € (41.46 лв.) |
20.98 € (41.03 лв.) |
20.76 € (40.60 лв.) |
20.55 € (40.19 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-975 |
| Напрежение | AC:220-240V |
| Цокъл | GU10 |
| EAN код | 3800157679879 |
| IP Степен | IP20 |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | GU10 |
| Тегло | 0.47 |
| Съвместимост | Спот GU11 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | 55 x 60 x 1500мм |
| Материал | Алуминий |
| Гаранция | 3 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-6684 1xGU10 Корпус Пендел Черен D:55×200мм
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3877 Пендел Двойно Стъкло Никел+Бял Е27 Ф180
Налично
Milagro MLP7457 FARO BLACK/НАТУРАЛНО ДЪРВО Висяща лампа 3xE27 60W
Налично
Milagro MLP6435 Висяща лампа ALMERIA SILVER/BLACK 3xE27
Налично
Zambelis 20143 Пендел LED 3000K 560Lm 7W
Налично
Maytoni MOD238-PL-01-TR Пендел Eustoma
Налично

Все още няма отзиви.