V-TAC VT-3746 Бетонен Пендел Светло Бял
6.09 € (11.91 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 6.09 € (11.91 лв.) |
6.03 € (11.79 лв.) |
5.97 € (11.68 лв.) |
5.91 € (11.56 лв.) |
5.85 € (11.44 лв.) |
5.79 € (11.32 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7668 |
| Цокъл | Входящо напрежение 220-240V |
| EAN код | 3800157611190 |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Размери | Ø50 x 95 x 1050 мм |
| Материал | Бетон |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3743 Бетонен Пендел Светло Червен
Налично
V-TAC VT-3744 Бетонен Пендел Светло Син
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP6484 Висяща лампа ROMA BLACK 1xE27
Налично
Milagro MLP4179 Висяща лампа WILL WHITE 1xE27
Налично
Maytoni P020PL-01W Пендел Shelby 220V 1xGU10
Налично
Kanlux 33683 Висяща лампа GALOBA C GU10 220V IP20
Налично
Zambelis 20330 Пендел LED 3000K 2880Lm 32W 220V
Налично
VITO 2024680 ЛЕД Пендел TANIA DIMMABLE-AP46 42W 3xCCT Черно с 2.4G Контролер
Налично

Все още няма отзиви.