V-TAC VT-3743 Бетонен Пендел Светло Червен
6.09 € (11.91 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 6.09 € (11.91 лв.) |
6.03 € (11.79 лв.) |
5.97 € (11.68 лв.) |
5.91 € (11.56 лв.) |
5.85 € (11.44 лв.) |
5.79 € (11.32 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7668 |
| Цокъл | Входящо напрежение 220-240V |
| EAN код | 3800157611169 |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Размери | Ø50 x 95 x 1050 мм |
| Материал | Бетон |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3743 Бетонен Пендел Светло Червен
Налично
V-TAC VT-3744 Бетонен Пендел Светло Син
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3707 Пендел Цилиндър Хром Капка Ф180
Изчерпан
V-TAC VT-6941 LED Осветител 24W 4000K Черен Кръг
Налично
Milagro ML3801 Висяща LED лампа LUNA 3xE14
Налично
Milagro MLP65900 Висяща лампа SOFIA CLEAR 5xE27
Налично
Milagro MLP6547 Висяща лампа DALLAS GOLD 3x miniGU10
Налично
Maytoni MOD106PL-L28G3K ЛЕД Полилей Axis 220V 3000K 28W IP20
Налично

Все още няма отзиви.