V-TAC VT-3745 Бетонен Пендел Светло Жълт
6.09 € (11.91 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 6.09 € (11.91 лв.) |
6.03 € (11.79 лв.) |
5.97 € (11.68 лв.) |
5.91 € (11.56 лв.) |
5.85 € (11.44 лв.) |
5.79 € (11.32 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7668 |
| Цокъл | Входящо напрежение 220-240V |
| EAN код | 3800157611183 |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Размери | Ø50 x 95 x 1050 мм |
| Материал | Бетон |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3744 Бетонен Пендел Светло Син
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3112 GU10 Гипсов Корпус Окачен Черно Дъно
Налично
Milagro ML3802 Висяща лампа LUNA 1xE14 LED
Налично
Milagro MLP5424 Висяща лампа SFERA WOOD 1xE14
Налично
Zambelis 19236 Пендел 30W LED 40W 3000K 220V
Налично
Maytoni P058PL-01CH Пендел Dunas
Налично

Все още няма отзиви.