V-TAC VT-6684 1xGU10 Корпус Пендел Черен D:55×200мм
18.42 € (36.03 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 18.42 € (36.03 лв.) |
18.24 € (35.67 лв.) |
18.05 € (35.30 лв.) |
17.87 € (34.95 лв.) |
17.68 € (34.58 лв.) |
17.50 € (34.23 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-975 |
| Напрежение | AC:220-240V |
| Цокъл | GU10 |
| EAN код | 3800157679862 |
| IP Степен | IP20 |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | GU10 |
| Тегло | 0.38 |
| Съвместимост | Спот GU10 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | 55 x 60 x 1400мм |
| Материал | Алуминий |
| Гаранция | 3 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-6684 1xGU10 Корпус Пендел Черен D:55×200мм
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-23097 LED Осветител 30W Висящ Един Ринг 3000К Кафе
Налично
Milagro ML502 ORION WHITE 53W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Milagro MLP5588 Висяща лампа VEGAS 3xE27
Налично
Milagro ML7680 Висулка за тръба Бяла 1xGU10
Налично
Milagro MLP8414 Висяща лампа REFLEX fi 250 1xE27
Налично
Maytoni MOD054PL-L52B4K ЛЕД Пендел Line 220V 4000K 52W IP20
Налично

Все още няма отзиви.