V-TAC VT-3877 Пендел Двойно Стъкло Никел+Бял Е27 Ф180
41.92 € (81.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 41.92 € (81.99 лв.) |
41.50 € (81.17 лв.) |
41.08 € (80.35 лв.) |
40.66 € (79.52 лв.) |
40.24 € (78.70 лв.) |
39.82 € (77.88 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7181 |
| Мощност | Max. 60W |
| Напрежение | AC 220-240V |
| EAN код | 3800157620956 |
| IP Степен | IP20 |
| Входящо напрежение | AC 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | 180 x 350 мм |
| Материал | Стъкло |
| Дължина на кабела | 1м |
| Дължина | 1м |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3877 Пендел Двойно Стъкло Никел+Бял Е27 Ф180
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vito 4102440 ВЪНШНО ОКАЧЕНО ОСВЕТЛИТЕЛНО ТЯЛО ART 250 1xE27 3D АРТ ШАМПАНСКО, ИЗРАБОТЕНО ОТ СТЪКЛО
Налично
V-TAC VT-14992 LED Осветител 48W Висящ 1100x800x1200мм Димиращ Бял 3000К
Налично
Milagro ML63800 CASINO BLACK/CHROME висяща лампа 1xE27
Налично
Maytoni P229-PL-01-GR Пендел Elva 220V 1xE27
Налично
Zambelis 1505 Пендел 1xE27 MAX 40W 220V
Налично
Maytoni MOD056PL-L12G3K Пендел Cometa
Налично

Все още няма отзиви.