V-TAC VT-3828 Пендел Черен Мат С Черен Кабел
19.32 € (37.79 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 19.32 € (37.79 лв.) |
19.13 € (37.42 лв.) |
18.93 € (37.02 лв.) |
18.74 € (36.65 лв.) |
18.55 € (36.28 лв.) |
18.35 € (35.89 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7132 |
| Цокъл | Входящо напрежение 220-240V |
| EAN код | 3800157616638 |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Тегло | 0.7 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | 220 x 1250 мм |
| Материал | Метал |
| Дължина на кабела | 1м |
| Дължина | 1м |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-8017 32W LED Висяща Декоративна Лампа 600*400*200 Черно Тяло 3000K
Налично
Milagro ML404 ПРЪСТЕН ВИСЯЩА ЛАМПА 12W LED
Налично
Milagro MLP6592 Висяща лампа SOFIA AMBER 5xE27
Налично
Milagro MLP8559 Висяща лампа SOBRESA 1xE27
Налично
Milagro MLP8568 Висяща лампа DIEGO 1xE14
Налично
Milagro ML6374 CASINO WHITE/CHROME висяща лампа 1xE27
Налично

Все още няма отзиви.