Milagro MLP8568 Висяща лампа DIEGO 1xE14
72.09 € (141.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 72.09 € (141.00 лв.) |
71.37 € (139.59 лв.) |
70.65 € (138.18 лв.) |
69.93 € (136.77 лв.) |
69.21 € (135.36 лв.) |
68.49 € (133.95 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693785682 |
| ШИРИНА (mm): | 250mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 250mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 140mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 140mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE14 max 40W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E14 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 1 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 25 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 35 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 24 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | ФОЛИО + КАРТОН |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8570 Висяща лампа DIEGO 5xE14
Налично
Milagro MLP8568 Висяща лампа DIEGO 1xE14
Налично
Milagro MLP8567 Аплик DIEGO 1xE14
Налично
Milagro MLP8572 Подова лампа DIEGO 2xE14
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-40011 72W LED Висящ Пендел Димиращ Бял 3000K
Налично
Milagro MLP7768 Висяща лампа ARENA GREEN/GOLD 3xGX53
Налично
Milagro MLP8906 FELIX BLACK/GOLD висяща лампа 1xE27
Налично
Zambelis 1662 Пендел 3xE27 MAX 40W 220V
Налично
Zambelis 19112 Лед Пендел линеен 3000K 2900Lm 35W
Налично

Все още няма отзиви.