V-TAC VT-8017 32W LED Висяща Декоративна Лампа 600*400*200 Черно Тяло 3000K
85.57 € (167.36 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 85.57 € (167.36 лв.) |
84.71 € (165.68 лв.) |
83.86 € (164.02 лв.) |
83.00 € (162.33 лв.) |
82.15 € (160.67 лв.) |
81.29 € (158.99 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7816 |
| LED Чип | SMD |
| Мощност | 32W |
| Напрежение | AC:220-240V |
| Ъгъл на светлина | 180° |
| Цвят на светлина | Топло Бял |
| Цветна температура | 3000K |
| Светлинен поток (lm) | 3880 lm |
| EAN код | 3800170202535 |
| CRI | >80 |
| IP Степен | IP20 |
| Брой включвания и изключвания преди изгаряне | >15000 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Експлоатационен срок | 20.000 ч. |
| Енергиен клас | E |
| Честота | 50/60Hz |
| Тегло | 1.9 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Светлинна ефективност (lm/W) | 121 lm/W |
| Размери | 600×1000мм |
| Гаранция | 2 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-8018 32W LED Висяща Декоративна Лампа 600*400*200 Бяло Тяло 3000K
Налично
V-TAC VT-8017 32W LED Висяща Декоративна Лампа 600*400*200 Черно Тяло 3000K
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-6933 LED Осветител 36W 4000K Черен
Налично
V-TAC VT-10053 LED Осветител 57W Висящ Кристал Черен 4000К
Налично
Milagro ML7944 ROTONDA GOLD 51W LED висяща лампа
Налично
Zambelis 1933 Пендел LED 3000K Димиращ 96W 220V
Налично
Zambelis 20161 Лед Пендел 3000K 5600Lm 70W
Налично
Maytoni MOD062PL-L45CH3K Пендел Weave
Налично

Все още няма отзиви.