Milagro MLP8559 Висяща лампа SOBRESA 1xE27
45.50 € (88.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 45.50 € (88.99 лв.) |
45.05 € (88.11 лв.) |
44.59 € (87.21 лв.) |
44.14 € (86.33 лв.) |
43.68 € (85.43 лв.) |
43.23 € (84.55 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693785590 |
| ШИРИНА (mm): | 110mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 110mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 110mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 115mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 max 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 1 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.68kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.04kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 22 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 22 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 18 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | ФОЛИО + КАРТОН |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8559 Висяща лампа SOBRESA 1xE27
Налично
Milagro MLP8560 Висяща лампа SOBRESA 3xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-8003 8.5W LED Висяща Лампа Φ180 Регулируемо Въже Touch On/Off Златно Тяло 3000K
Налично
Milagro ML8813 Висяща лампа LUGANO SMOKED 1xE14
Налично
Milagro MLP7889 Висяща лампа ACERO 5xE27
Изчерпан
Milagro MLP7898 Висяща лампа LINCOLN BLACK/GOLD 1xE27 45см
Налично
Zambelis 19108 Пендел 1xE27 MAX 40W 220V
Налично
Vito 4101990 Пендел за таван BITEZ-COLORS-300 1xE27 PINK IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.