Milagro MLP6592 Висяща лампа SOFIA AMBER 5xE27
185.60 € (363.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 185.60 € (363.00 лв.) |
183.74 € (359.36 лв.) |
181.89 € (355.75 лв.) |
180.03 € (352.11 лв.) |
178.18 € (348.49 лв.) |
176.32 € (344.85 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693765929 |
| ШИРИНА (mm): | 600 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 300 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| МОЩНОСТ: | 5xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 3.89kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 6.53kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 59 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 59.5 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 32 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 20бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6585 Висяща лампа SOFIA MIX 3xE27
Налично
Vivalux VIV004218 Фенер SOFIA PS005 червена патина IP44
Налично
Milagro MLP6583 Висяща лампа SOFIA SMOKED 3xE27
Налично
Vivalux VIV004216 Фенер SOFIA H005 антично сребро IP44
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro ML3787 ВИСЕЩА ЛАМПА STARLIGHT 3xE14
Налично
Milagro MLP6334 Висяща лампа MONZA BLACK/GOLD 3xG9 8W
Налично
Milagro ML3808 ВИСЯЩА ЛАМПА GLOBE 50W LED
Налично
Milagro MLP8667 Висяща лампа CLARISSA 1xGX53
Налично
Maytoni MOD057PL-L54W4K ЛЕД Пендел Cosmos 220V 4000K 54W IP22
Налично
Maytoni MOD073PL-L16B3K Пендел Solen
Налично

Все още няма отзиви.