Milagro MLP7709 Висяща лампа FELIX GREEN/GOLD 1xE27
53.69 € (105.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 53.69 € (105.01 лв.) |
53.15 € (103.95 лв.) |
52.62 € (102.92 лв.) |
52.08 € (101.86 лв.) |
51.54 € (100.80 лв.) |
51.01 € (99.77 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693777090 |
| ШИРИНА (mm): | 290mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 290mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 130mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 290mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | 230V/50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 1 |
| ЦВЯТ: | ZIELONY / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.95kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.25kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 34 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 34 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 18 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | ФОЛИО + КАРТОН CIĘTY |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP7710 Висяща лампа FELIX GREEN/GOLD 2xE27
Налично
Milagro MLP7708 FELIX GREEN/GOLD Плафониера 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3950 Пендел Пастел Дървен Призма Жълт 320 x 270 мм
Налично
Milagro ML8425 GALAXIA GOLD 85W LED висяща лампа
Налично
Milagro MLP8842 Висяща лампа MONZA BLACK 7xG9 max 8W LED
Налично
Milagro ML519 ВИСЯЩА LED ЛАМПА NIX ЧЕРНА 117W
Налично
Milagro ML426 OVO 5W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Milagro MLP6280 Висяща лампа VIDAR BLACK/GOLD 3xGU10
Налично

Все още няма отзиви.