Milagro MLP5427 Плафон SFERA WOOD 3xE14
106.35 € (208.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 106.35 € (208.00 лв.) |
105.29 € (205.93 лв.) |
104.22 € (203.84 лв.) |
103.16 € (201.76 лв.) |
102.10 € (199.69 лв.) |
101.03 € (197.60 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693754275 |
| ШИРИНА (mm): | 600 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 140 mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 200 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 140 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 140 mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE14 40W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E14 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.71kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.40kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 25 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 62 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 21 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 40бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP7237 Висяща лампа SFERA BLACK 3xE14
Налично
Milagro MLP5739 Висяща лампа SFERA BLACK 1xE14
Налично
Milagro MLP8884 Висяща лампа SFERA BLACK/CHROME 3xE14
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Maytoni C062CL-L12W4K ЛЕД Прожектор Treo 220V 4000K 13W IP20
Налично
Vivalux VIV004567 Квадратен спот за таван SP714-4SQ WH LUX бял 4xGU10
Налично
Vivalux VIV004569 Линеен спот за таван SP716-6L WH LUX бял 6xGU10
Налично
Zambelis S107 Спот прожектори за таван 3xG10 LED MAX 35W
Налично

Все още няма отзиви.