Milagro ML519 ВИСЯЩА LED ЛАМПА NIX ЧЕРНА 117W
390.63 € (764.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 390.63 € (764.01 лв.) |
386.72 € (756.36 лв.) |
382.82 € (748.73 лв.) |
378.91 € (741.08 лв.) |
375.00 € (733.44 лв.) |
371.10 € (725.81 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693735199 |
| ШИРИНА (mm): | 800mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 800mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 15mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 15mm |
| МОЩНОСТ: | 117W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 8190lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Топла 3000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | E – PCB78501 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + AKRYL |
| НЕТО ТЕГЛО: | 3.18kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 5.78kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 14 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 87 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 87 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | СТИРОПОР + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML518 ВИСЯЩА LED ЛАМПА NIX ЧЕРНА 50W
Налично
Milagro ML513 Висяща LED ЛАМПА NIX WHITE 25W
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-10049 LED Осветител 30W Висящ (120*100CM) 4000K Бяло Тяло
Налично
Milagro ML6153 Висяща LED лампа COPERNICUS CHROME 180W
Налично
Milagro ML083 ВИСЯЩА ЛАМПА NERO 140W LED
Налично
Maytoni P021PL-L10W ЛЕД Пендел Ray 220V 3000K 10W IP20
Налично
Zambelis 20184 Пендел LED 3000K 1760Lm 22W
Налично

Все още няма отзиви.