Milagro ML514 Висяща LED ЛАМПА NIX WHITE 50W
250.02 € (489.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 250.02 € (489.00 лв.) |
247.52 € (484.11 лв.) |
245.02 € (479.22 лв.) |
242.52 € (474.33 лв.) |
240.02 € (469.44 лв.) |
237.52 € (464.55 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693735144 |
| ШИРИНА (mm): | 600mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 600mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 15mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 15mm |
| МОЩНОСТ: | 50W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 3500lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Топла 3000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | E – PCB78501 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 2 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + AKRYL |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.70kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 3.50kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 69 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 69 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 16 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | СТИРОПОР + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML517 ВИСЯЩА LED ЛАМПА NIX ЧЕРНА 25W
Налично
Milagro ML519 ВИСЯЩА LED ЛАМПА NIX ЧЕРНА 117W
Налично
Milagro ML515 NIX БЯЛА ВИСЯЩА ЛАМПА 117W LED
Налично
Milagro ML514 Висяща LED ЛАМПА NIX WHITE 50W
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vivalux VIV004868 LED полилей MAREA LED 60W хром CCT-switch 3000-4000-6000K
Налично
V-TAC VT-6937 LED Осветител 12W Извивки Черен 4000K
Налично
V-TAC VT-7998 8.5W LED Висяща Лампа Φ180 Черно Тяло 3000K
Налично
Milagro ML345 ВИСЯЩА LED ЛАМПА COSMO 12W
Налично
Maytoni MOD058PL-L74BS4K ЛЕД Пендел Rim 220V 4000K 88W IP20
Налично
Vivalux VIV004613 LED полилей WILD LED 43W 4000K
Налично

Все още няма отзиви.