Milagro ML426 OVO 5W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
33.75 € (66.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 33.75 € (66.01 лв.) |
33.41 € (65.34 лв.) |
33.08 € (64.70 лв.) |
32.74 € (64.03 лв.) |
32.40 € (63.37 лв.) |
32.06 € (62.70 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5907377244264 |
| ШИРИНА (mm): | 100 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 100 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 130mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 70mm |
| МОЩНОСТ: | 5W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 350lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Неутрална 4000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | F – PCB78305 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + AKRYL |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.50kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.60kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 11 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 11 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 24 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1бр. |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 30бр. |
| ТЕГЛО НА ОПАКОВКАТА: | 19.27kg |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | СТИРОПОР + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML426 OVO 5W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Milagro ML428 OVO 15W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-213989 86W Полилей Димиращ Бял 3000К
Налично
V-TAC VT-14992 LED Осветител 48W Висящ 1100x800x1200мм Димиращ Бял 3000К
Налично
Milagro ML507 ORION BLACK 22W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Maytoni MOD309PL-L40GR4K ЛЕД Пендел Interstellar 220V 4000K 40W IP20
Налично
Maytoni MOD054PL-L52B4K ЛЕД Пендел Line 220V 4000K 52W IP20
Налично
Zambelis 17002 ЛЕД Пендел 3000K 90W
Налично

Все още няма отзиви.