Milagro ML8425 GALAXIA GOLD 85W LED висяща лампа
642.69 € (1256.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 642.69 € (1256.99 лв.) |
636.26 € (1244.42 лв.) |
629.84 € (1231.86 лв.) |
623.41 € (1219.28 лв.) |
616.98 € (1206.71 лв.) |
610.56 € (1194.15 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693784258 |
| ШИРИНА (mm): | 800mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 300mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-1000mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 25mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 30mm |
| МОЩНОСТ: | 85W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 5100lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Топла 3500K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Да |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | F – PCB78500 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЗЛАТЕН MAT |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 4kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 5.4kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 88.5 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 8.5 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 88.5 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | ФОЛИО + СТИРОПОР |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML8422 GALAXIA BLACK 46W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML8424 GALAXIA BLACK 85W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML8425 GALAXIA GOLD 85W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML8790 GALAXIA GOLD 85W LED висяща лампа
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-213989 86W Полилей Димиращ Бял 3000К
Налично
V-TAC VT-14999 LED Осветител 12W Висящ Геометрик 280 x 1800мм Черен 4000К
Налично
Milagro ML347 ВИСЯЩА LED ЛАМПА COSMO 24W
Налично
Zambelis 2002 Лед Пендел 3000K 3600Lm 45W
Налично
Maytoni MOD056PL-L12G3K Пендел Cometa
Налично
Maytoni MOD063PL-L30G3K Пендел Freccia
Налично

Все още няма отзиви.