Milagro MLP6239 Висяща лампа DANI BLACK/GOLD 1xGU10
32.72 € (63.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 32.72 € (63.99 лв.) |
32.39 € (63.35 лв.) |
32.07 € (62.72 лв.) |
31.74 € (62.08 лв.) |
31.41 € (61.43 лв.) |
31.08 € (60.79 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693762393 |
| ШИРИНА (mm): | 80 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 80 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 370mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 55mm |
| МОЩНОСТ: | 1xGU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.01kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.22kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 41 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 12 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 15 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 216бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6228 Висяща лампа DANI WHITE/CHROME 3xGU10
Налично
Milagro MLP6227 Висяща лампа DANI WHITE/CHROME 1xGU10
Налично
Milagro MLP6234 DANI WHITE/GOLD 3xGU10 Спот
Налично
Milagro MLP6233 DANI WHITE/GOLD аплик 1xGU10
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3792 Пендел Хромиран Купол Светло Роза Кабел
Налично
V-TAC VT-8505 7W Пендел Неутрално Бяла Светлина Тяло Хром Бял Абажур
Налично
Milagro MLP4969 BALLERina Висяща лампа WHITE 1xE27
Налично
Milagro MLP8830 Висяща лампа CORTE 3xGU10
Налично
Milagro ML082 ВИСЯЩА ЛАМПА NERO 80W LED
Налично
Vivalux VIV002605 Полилей NEW CILINDRO 18/7901
Налично

Все още няма отзиви.