Milagro MLP6234 DANI WHITE/GOLD 3xGU10 Спот
82.32 € (161.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 82.32 € (161.00 лв.) |
81.50 € (159.40 лв.) |
80.67 € (157.78 лв.) |
79.85 € (156.17 лв.) |
79.03 € (154.57 лв.) |
78.20 € (152.95 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693762348 |
| ШИРИНА (mm): | 450 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 120 mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 200 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 120mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 55mm |
| МОЩНОСТ: | 3xGU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | Бяло злато |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.43kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.63kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 40 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 12 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 15 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 240бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6239 Висяща лампа DANI BLACK/GOLD 1xGU10
Налично
Milagro MLP6231 Висяща лампа DANI BLACK/CHROME 1xGU10
Налично
Milagro MLP6236 Висяща лампа DANI WHITE/GOLD 3xGU10
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vito 2102560 СПОТОВО ОСВЕТЛЕНИЕ ЗА ПОВЪРХНОСТЕН МОНТАЖ CLIMBER-2 φ45*H265 2x7W COB 3000K БЯЛО L1.3M
Налично
Zambelis H30 ЛЕД Аплик за четене 3000K 3W
Налично
Kanlux 24440 ЛЕД Аплик за таван SILMA 3000K 6W IP20 220V
Налично

Все още няма отзиви.