Milagro MLP6227 Висяща лампа DANI WHITE/CHROME 1xGU10
32.72 € (63.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 32.72 € (63.99 лв.) |
32.39 € (63.35 лв.) |
32.07 € (62.72 лв.) |
31.74 € (62.08 лв.) |
31.41 € (61.43 лв.) |
31.08 € (60.79 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693762270 |
| ШИРИНА (mm): | 80 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 80 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 370mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 55mm |
| МОЩНОСТ: | 1xGU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | Бяло / Хром |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.02kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.24kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 41 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 12 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 15 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 216бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6227 Висяща лампа DANI WHITE/CHROME 1xGU10
Налично
Milagro MLP6225 DANI WHITE/CHROME аплик 1xGU10
Налично
Milagro MLP6236 Висяща лампа DANI WHITE/GOLD 3xGU10
Налично
Milagro MLP6239 Висяща лампа DANI BLACK/GOLD 1xGU10
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-15341 LED Осветител 46W 3000K Златно Тяло
Налично
Milagro ML7953 Висяща LED лампа TESORO GOLD 48W
Налично
Milagro ML345 ВИСЯЩА LED ЛАМПА COSMO 12W
Налично
Milagro MLP7045 ОВАЛНА ЧЕРНА висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP8820 Висяща лампа LINEA 3xGX53
Налично
Vivalux VIV000750 Пендел асансьор стандартен 30151 бял
Налично

Все още няма отзиви.