Milagro MLP4969 BALLERina Висяща лампа WHITE 1xE27
95.10 € (186.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 95.10 € (186.00 лв.) |
94.15 € (184.14 лв.) |
93.20 € (182.28 лв.) |
92.25 € (180.43 лв.) |
91.30 € (178.57 лв.) |
90.35 € (176.71 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693749691 |
| ШИРИНА (mm): | 370 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 370 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 200 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 370 mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + TKANINA + КРИСТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.37kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.70kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 37 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 38 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 22 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 42бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP4966 БАЛЕТНА РОКЛЯ БЯЛА лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP4969 BALLERina Висяща лампа WHITE 1xE27
Налично
Milagro MLP4970 Плафон BALLETNICA WHITE 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3928 7W LED Пендел Акрил Златен Абажур 12×19 Неутрална Светлина
Налично
Milagro ML5479 INFINITY BLACK 60W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML6357 OHIO WHITE 24W LED висяща лампа
Налично
Milagro MLP8906 FELIX BLACK/GOLD висяща лампа 1xE27
Налично
Zambelis 20333 Пендел LED 3000K 4770Lm 53W 220V
Налично
Vito 4102020 Пендел за таван FORM-1 CHOCOLATE-PEARL.MATT 1xE27 IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.