Milagro MLP8912 LUNGO 1xT8 18W LED висяща лампа
119.64 € (234.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 119.64 € (234.00 лв.) |
118.44 € (231.65 лв.) |
117.25 € (229.32 лв.) |
116.05 € (226.97 лв.) |
114.85 € (224.63 лв.) |
113.66 € (222.30 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693789123 |
| ШИРИНА (mm): | 1240mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 65mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 200-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 55mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 65mm |
| МОЩНОСТ: | 1xT8 18W LED |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| НИШКА: | G13 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 1 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.95kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 3.45kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 126 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 11 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 11 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8910 LUNGO 1xT8 18W LED Плафониера
Налично
Milagro MLP8911 LUNGO 1xT8 9W LED висяща лампа
Налично
Milagro MLP8912 LUNGO 1xT8 18W LED висяща лампа
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro ML083 ВИСЯЩА ЛАМПА NERO 140W LED
Налично
Milagro MLP6334 Висяща лампа MONZA BLACK/GOLD 3xG9 8W
Налично
Milagro MLP567 Висяща LED лампа TIMBER 12W
Налично
Milagro ML517 ВИСЯЩА LED ЛАМПА NIX ЧЕРНА 25W
Налично
Milagro ML182 ВИСЯЩА ЛАМПА КАРБОН 1X5W LED
Налично
Vito 4101480 Пендел за таван PERA-LARGE A.GREEN 1XE27 IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.