Milagro MLP8658 ОВАЛНА ЧЕРНА лампа за плафон 3xE27
119.64 € (234.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 119.64 € (234.00 лв.) |
118.44 € (231.65 лв.) |
117.25 € (229.32 лв.) |
116.05 € (226.97 лв.) |
114.85 € (224.63 лв.) |
113.66 € (222.30 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693771982 |
| ШИРИНА (mm): | 620 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 180 mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 230 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 150 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 110 mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.08kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.91kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 62 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 25 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 21 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 32бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP7046 ОВАЛНА ЧЕРНА висяща лампа 3xE27
Налично
Vito 5200030 OVAL 4xRЛЕД Blue IP21 0.4W 220V
Налично
Milagro MLP8657 ОВАЛЕН ЧЕРЕН аплик 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro ML7013 Спот Bima Square Black 1xGU10
Налично
Milagro MLP6128 JOKER WHITE/GOLD 1xGU10 аплик
Налично
Maytoni C017CW-01MG Спот прожектор Осветление за таван Focus 220V 1xGU10
Налично
Zambelis H41 Аплик за стена за четене 3W+5W LED 3000K 8W
Налично

Все още няма отзиви.