Интериорно Осветление » Пендели » Пендели за барплот » Milagro MLP4281 Висяща лампа CATS 1xE27
Milagro ML8813 Висяща лампа LUGANO SMOKED 1xE14
60.33 € (118.00 лв.)
Milagro MLP4244 Висяща лампа TOLEDO 1xE27
70.05 € (137.01 лв.)
Milagro MLP4281 Висяща лампа CATS 1xE27
Код:
MLP4281
Категории: Интериорно Осветление, Пендели, Пендели за барплот, Пендели за кухня, Пендели за спалня, Пендели за хол
Вземете 5% отстъпка с вашия купон!
Регистрирайте се или влезте, за да използвате предложението.
38.86 € (76.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 38.86 € (76.00 лв.) |
38.47 € (75.24 лв.) |
38.08 € (74.48 лв.) |
37.69 € (73.72 лв.) |
37.31 € (72.97 лв.) |
36.92 € (72.21 лв.) |
Без включено осветление
Цокъл:
E27
Брой Фасунги:
1
10
Човека разглеждат този продукт в момента!
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
Детайли
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693742814 |
| ШИРИНА (mm): | 300mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 300mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 300-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 200 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 300 mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | MULTIKOLOR |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.35kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.68kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 37 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 38 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 23 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 42бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията CATS
Milagro MLP4281 Висяща лампа CATS 1xE27
Оценено на 0 от 5
Налично
38.86 € (76.00 лв.)
SKU:
MLP4281
Отзиви от клиенти
Оценено на 0 от 5
0 отзива
Оценено на 5 от 5
0
Оценено на 4 от 5
0
Оценено на 3 от 5
0
Оценено на 2 от 5
0
Оценено на 1 от 5
0
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Други подобни продукти
V-TAC VT-3979 52W LED Троен Висящ Пендел Димиращ Бял 3000K
Оценено на 0 от 5
Налично
187.86 € (367.42 лв.)
SKU:
VT-3979
Milagro MLP7760 Висяща лампа ARENA BLACK/GOLD 1xGX53
Оценено на 0 от 5
Налично
31.70 € (62.00 лв.)
SKU:
MLP7760
Milagro ML6162 ICE 12W LED висяща лампа
Оценено на 0 от 5
Налично
348.19 € (681.00 лв.)
SKU:
ML6162

Все още няма отзиви.