V-TAC VT-3979 52W LED Троен Висящ Пендел Димиращ Бял 3000K
187.86 € (367.42 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 187.86 € (367.42 лв.) |
185.98 € (363.75 лв.) |
184.10 € (360.07 лв.) |
182.22 € (356.39 лв.) |
180.35 € (352.73 лв.) |
178.47 € (349.06 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7072 |
| Мощност | 52W |
| Ъгъл на светлина | 120° |
| Цвят на светлина | Топло Бял |
| Цветна температура | 3000K |
| Светлинен поток (lm) | 3400 lm |
| EAN код | 3800157636735 |
| CRI | >80 |
| IP Степен | IP20 |
| Брой включвания и изключвания преди изгаряне | >10000 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Експлоатационен срок | 30000ч. |
| Енергиен клас | F |
| Интензитет на светлината. Кандела | 1082.25 Cd Max. |
| Честота | 50/60Hz |
| Тегло | 2.7 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | H2000 x 1310 x Ø125 мм |
| Материал | PC + Желязо |
| Гаранция | 3 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3979 52W LED Троен Висящ Пендел Димиращ Бял 3000K
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3932 7W LED Пендел Акрил Златен Абажур 34×19 Неутрална Светлина
Налично
V-TAC VT-8504 7W Пендел Неутрално Бяла Светлина Тяло Хром Лилав Абажур
Налично
V-TAC VT-14998 LED Осветител 12W Висящ Геометрик 280 x 1800мм Черен 3000К
Налично
Milagro ML7944 ROTONDA GOLD 51W LED висяща лампа
Налично
Maytoni P010PL-L30B ЛЕД Пендел Step 220V 3000K 30W IP20
Налично
Maytoni P069PL-L35CH3K Пендел Collar
Налично

Все още няма отзиви.