V-TAC VT-3840 Пендел Червен Бронз
11.38 € (22.26 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 11.38 € (22.26 лв.) |
11.27 € (22.04 лв.) |
11.15 € (21.81 лв.) |
11.04 € (21.59 лв.) |
10.92 € (21.36 лв.) |
10.81 € (21.14 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7555 |
| Напрежение | AC 220-240V |
| EAN код | 3800157617147 |
| Входящо напрежение | AC 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Тегло | 0.31 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | Ø50 x 90 x 900 мм |
| Материал | Метал |
| Дължина на кабела | 1м |
| Дължина | 1м |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP5438 Висяща лампа VENEZIA WHITE 3xE27
Налично
Milagro MLP6079 JOKER BLACK/GOLD 1xGU10 висяща лампа
Налично
Maytoni P010PL-L23B ЛЕД Пендел Step 220V 3000K 23W IP20
Налично
Zambelis 20268 Пендел 1xE27 MAX 20W
Налично
Zambelis 20266 Пендел 1xE27 MAX 20W
Налично
Vito 4101670 Пендел за таван CORE-A 1xE27 RED IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.