V-TAC VT-3710 Пендел Мед Конус Ф300
59.10 € (115.59 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 59.10 € (115.59 лв.) |
58.51 € (114.44 лв.) |
57.92 € (113.28 лв.) |
57.33 € (112.13 лв.) |
56.74 € (110.97 лв.) |
56.15 € (109.82 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-8300 |
| Напрежение | AC 220-240V |
| EAN код | 3800157610834 |
| Входящо напрежение | AC 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Размери | Ø300 мм |
| Материал | Желязо с Електрикова Медна боя |
| Дължина на кабела | 1м |
| Дължина | 1м |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP8664 Висяща лампа ELICA 1xE27
Налично
Maytoni MOD555PL-L30CH5K ЛЕД Пендел Amulet 220V 4000K 30W IP20
Налично
Zambelis 1662 Пендел 3xE27 MAX 40W 220V
Налично
VITO 7320150 Пендел с 1M Кабел ESTELLE-A E27 Матирано Златисто
Налично
Vito 4101960 Пендел за таван BITEZ-COLORS-300 1xE27 RED IP20 60W 220V
Налично
Vivalux VIV000756 Пендел асансьор стандартен 30158 син
Налично

Все още няма отзиви.