Milagro MLP4244 Висяща лампа TOLEDO 1xE27
70.05 € (137.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 70.05 € (137.01 лв.) |
69.35 € (135.64 лв.) |
68.65 € (134.27 лв.) |
67.95 € (132.90 лв.) |
67.25 € (131.53 лв.) |
66.55 € (130.16 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693742449 |
| ШИРИНА (mm): | 180 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 180 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 150 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 180mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.00kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.37kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 21.5 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 21.5 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 29 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 108бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vivalux VIV004043 Луна за външен монтаж TOLEDO DL700 бял
Налично
Milagro MLP4245 Висяща лампа TOLEDO 3xE27
Налично
Vivalux VIV004044 Луна за външен монтаж TOLEDO DL700 черен
Налично
Milagro MLP4246 Висяща лампа TOLEDO 3xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3853 Пендел Бетон Шапка С Отвори 200/200
Налично
V-TAC VT-3979 52W LED Троен Висящ Пендел Димиращ Бял 3000K
Налично
Milagro MLP5426 Висяща лампа SFERA WOOD 5xE14
Налично
Milagro MLP7763 Висяща лампа ARENA BLACK/GOLD 5xGX53
Налично
Milagro MLP5425 Висяща лампа SFERA WOOD 3xE14
Налично
Vito 4101450 Пендел за таван PERA-LARGE PINK 1XE27 IP20 60W 220V
Изчерпан

Все още няма отзиви.