Milagro MLP3712 Висяща лампа Ralph 3xE27
136.00 € (265.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 136.00 € (265.99 лв.) |
134.64 € (263.33 лв.) |
133.28 € (260.67 лв.) |
131.92 € (258.01 лв.) |
130.56 € (255.35 лв.) |
129.20 € (252.69 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693737124 |
| ШИРИНА (mm): | 1000 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 200 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-800 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 300 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 200 mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.79kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 3.76kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 75 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 28 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 27 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 24бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP3710 Висяща лампа Ralph 1xE27
Налично
Milagro MLP3712 Висяща лампа Ralph 3xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vivalux VIV004866 LED полилей LOARA LED 27W бяло CCT-switch 3000-4000-6000K
Налично
V-TAC VT-3890 18W Пендел Стъклен Хром 4000K
Изчерпан
V-TAC VT-3996 30 LED Пендел Димиращ Черен 3000K
Налично
Milagro MLP6614 Висяща лампа SANTIAGO MIX 3xE27
Налично
Milagro MLP8403 Lampa wisząca MONTE GOLD 3xE27
Налично
Milagro MLP6540 Висяща лампа DAMA BLACK 1xE27
Налично

Все още няма отзиви.