Milagro MLP8403 Lampa wisząca MONTE GOLD 3xE27
115.55 € (226.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 115.55 € (226.00 лв.) |
114.39 € (223.73 лв.) |
113.24 € (221.48 лв.) |
112.08 € (219.21 лв.) |
110.93 € (216.96 лв.) |
109.77 € (214.69 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693784036 |
| ШИРИНА (mm): | 300mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 300mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 300-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 150mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 150mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | SZKŁO + МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.86kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.1kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 30 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 30 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 30 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН FALISTA + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8323 Висяща лампа MONTE SILVER 3xE27
Налично
Milagro MLP8403 Lampa wisząca MONTE GOLD 3xE27
Налично
Milagro MLP8322 Висяща лампа MONTE SILVER 3xE27
Налично
Milagro MLP8320 Висяща лампа MONTE SILVER fi 200 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3932 7W LED Пендел Акрил Златен Абажур 34×19 Неутрална Светлина
Налично
Vito 2026400 LED LIGHTING PENDANT FIXTURE WAVE φ600*H180 48W 3xCCT-DIP SWITCH WHITE
Налично
Milagro MLP7757 Висяща лампа ARENA WHITE/GOLD 5xGX53
Налично
Milagro MLP1048 Полилей SARA WHITE 3xE14
Налично
Milagro ML241 ВИСЕЩА ЛАМПА STARLIGHT 3xE14
Налично
Kanlux 33683 Висяща лампа GALOBA C GU10 220V IP20
Налично

Все още няма отзиви.