Milagro MLP8321 Висяща лампа MONTE SILVER fi 150 1xE27
41.93 € (82.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 41.93 € (82.01 лв.) |
41.51 € (81.19 лв.) |
41.09 € (80.37 лв.) |
40.67 € (79.54 лв.) |
40.25 € (78.72 лв.) |
39.83 € (77.90 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693783213 |
| ШИРИНА (mm): | 150mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 150mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 300-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 150mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 150mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 1 |
| ЦВЯТ: | СРЕБРО |
| МАТЕРИАЛ: | SZKŁO + МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.56kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.8kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 21 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 21 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 28 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН FALISTA + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8400 Висяща лампа MONTE GOLD fi 200 1xE27
Налично
Milagro MLP8399 Аплик MONTE GOLD 1xE27
Налично
Milagro MLP8323 Висяща лампа MONTE SILVER 3xE27
Налично
Milagro MLP8401 Висяща лампа MONTE GOLD fi 150 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-7997 8.5W LED Висяща Лампа Φ100 Регулируемо Въже Touch On/Off Кафяво Тяло 3000K
Налично
V-TAC VT-3134 GU10 Гупсов Корпус Окачен Черно Дъно
Изчерпан
Milagro MLP8570 Висяща лампа DIEGO 5xE14
Налично
Milagro MLP6232 Висяща лампа DANI BLACK/CHROME 3xGU10
Налично
Milagro ML189 LAMPA WISZĄCA ALBA 3X5W LED
Налично
Zambelis 2062 Пендел LED 3000K 4800Lm Димиращ 60W
Налично

Все още няма отзиви.