Milagro MLP6540 Висяща лампа DAMA BLACK 1xE27
40.39 € (79.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 40.39 € (79.00 лв.) |
39.99 € (78.21 лв.) |
39.58 € (77.41 лв.) |
39.18 € (76.63 лв.) |
38.77 € (75.83 лв.) |
38.37 € (75.05 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693783152 |
| ШИРИНА (mm): | 150 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 150 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 300-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 100 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 150 mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.59kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.83kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 22 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 22.5 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 19 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 135бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6540 Висяща лампа DAMA BLACK 1xE27
Налично
Milagro MLP6450 Висяща лампа DAMA WHITE 3xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP5519 Висяща лампа CLIFF WHITE 3xE27
Налично
Milagro MLP7901 Висяща лампа LINCOLN BLUE/GOLD 1xE27 45см
Налично
Milagro MLP846 Висяща лампа HORSES 1xE27
Налично
Maytoni MOD016PL-L75MG4K ЛЕД Пендел Line 220V 4000K 75W IP20
Налично
Vivalux VIV002604 Полилей NEW CILINDRO 18/7801
Налично
Vivalux VIV000779 Пендел стандартен 31102 бял
Налично

Все още няма отзиви.