Milagro MLP6614 Висяща лампа SANTIAGO MIX 3xE27
134.47 € (263.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 134.47 € (263.00 лв.) |
133.13 € (260.38 лв.) |
131.78 € (257.74 лв.) |
130.44 € (255.12 лв.) |
129.09 € (252.48 лв.) |
127.75 € (249.86 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693766148 |
| ШИРИНА (mm): | 300 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 300 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 200mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 180mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.48kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 4.71kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 58.5 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 59 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 31 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 10бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6612 Висяща лампа SANTIAGO SMOKED 3xE27
Налично
Milagro MLP6613 Висяща лампа SANTIAGO AMBER 3xE27
Налично
Milagro MLP6607 Висяща лампа SANTIAGO AMBER 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3792 Пендел Хромиран Купол Светло Роза Кабел
Налично
Milagro MLP5594 Висяща лампа BOSTON 3xE14
Налично
Milagro MLP582 Висяща лампа JACK 3xE27
Налично
Milagro MLP8383 ШИК висяща лампа 1xE27
Налично
Maytoni P318-PL-01-W Пендел Nevill 220V 1xGU10
Налично
Maytoni MOD070PL-L63B3K ЛЕД Пендел Fad 220V 3000K 63W IP20
Налично

Все още няма отзиви.