Vivalux VIV004866 LED полилей LOARA LED 27W бяло CCT-switch 3000-4000-6000K
Новите декоративни LED осветителни тела с марка VIVALUX са елегантна комбинация от метал със силиконов дифузер и с възможност за избор на цветна температура 3000K/4000K/6000K Полилеите от серията LOARA LED са с проволки за регулиране на височината на окачване
74.14 € (145.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 74.14 € (145.01 лв.) |
73.40 € (143.56 лв.) |
72.66 € (142.11 лв.) |
71.92 € (140.66 лв.) |
71.17 € (139.20 лв.) |
70.43 € (137.75 лв.) |
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | LOARA LED |
| Мощност(W) | 27W |
| Светлинен поток (lm) | 1698lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 80x880x1200mm |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6000K |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vivalux VIV004865 LED полилей LOARA LED 27W черно CCT-switch 3000-4000-6000K
Налично
Vivalux VIV004866 LED полилей LOARA LED 27W бяло CCT-switch 3000-4000-6000K
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-14988 LED Осветител 50W Висящ 600x600x1200мм Димиращ Бял 3000К
Налично
V-TAC VT-7993 8.5W LED Висяща Лампа Φ100 Бяло Тяло 3000K
Налично
Milagro ML436 ВИСЯЩА ЛАМПА COPPA 1x5W LED
Налично
Maytoni MOD058PL-L74B4K ЛЕД Пендел Rim 220V 4000K 88W IP20
Налично
Zambelis 2073 Лед Пендел димируем 3000K 5440Lm 68W
Налично
Zambelis 2054 Пендел LED 3000K 4000Lm Димиращ 50W
Налично

Все още няма отзиви.