Milagro ML8814 Висяща лампа LUGANO SMOKED 3xE14
200.43 € (392.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 200.43 € (392.01 лв.) |
198.43 € (388.10 лв.) |
196.42 € (384.16 лв.) |
194.42 € (380.25 лв.) |
192.41 € (376.32 лв.) |
190.41 € (372.41 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693788140 |
| ШИРИНА (mm): | 600mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 150mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-1000m |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 280mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 150mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE14 40W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| НИШКА: | E14 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 3 |
| ЦВЯТ: | Черен / Хром |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.24kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 3.2kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 64 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 39 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 22 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | СТИРОПОР + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML8813 Висяща лампа LUGANO SMOKED 1xE14
Налично
Milagro ML8816 Висяща лампа LUGANO GOLD 3xE14
Налично
Milagro ML8815 Висяща лампа LUGANO GOLD 1xE14
Налично
Milagro ML8814 Висяща лампа LUGANO SMOKED 3xE14
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3954 Пендел Конус Призма Жълт 250 х 255
Изчерпан
V-TAC VT-3996 30 LED Пендел Димиращ Черен 3000K
Налично
Milagro MLP6121 Висяща лампа JOKER BLACK/GOLD 5xGU10
Налично
Milagro MLP6801 LOLA MiniMini 1xE27 висяща лампа октопод
Налично
Milagro MLP8791 Висяща лампа HUDSON BLACK 1xGU10
Налично
VITO 7300200 Пендел с Фасунга E27 Бяло
Налично

Все още няма отзиви.