Milagro MLP6121 Висяща лампа JOKER BLACK/GOLD 5xGU10
131.40 € (257.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 131.40 € (257.00 лв.) |
130.09 € (254.43 лв.) |
128.77 € (251.85 лв.) |
127.46 € (249.29 лв.) |
126.14 € (246.71 лв.) |
124.83 € (244.15 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693761211 |
| ШИРИНА (mm): | 900 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 60 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-800 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 425mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 55mm |
| МОЩНОСТ: | 5xGU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 5 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 5.81kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 6.64kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 92 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 30 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 9 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 40бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP7717 JOKER GREEN/GOLD аплик 1xGU10
Налично
Milagro MLP8533 JOKER WHITE/CHROME флекс аплик 1xGU10
Налично
Milagro MLP6304 Спот JOKER BLACK/WOOD 3xGU10
Налично
Milagro MLP908 JOKER WHITE/CHROME Плафониера 6xGU10
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP4281 Висяща лампа CATS 1xE27
Налично
Milagro MLP5519 Висяща лампа CLIFF WHITE 3xE27
Налично
Milagro MLP8384 ШИК висяща лампа 3xE27
Налично
Zambelis 180030-D ЛЕД Пендел 3000K Димиращ 135W 220V
Налично
Zambelis 20128 Пендел LED 3000K 3600Lm Димиращ 48W 220V
Налично
Maytoni P364PL-01B Пендел Plec
Налично

Все още няма отзиви.