Milagro MLP8791 Висяща лампа HUDSON BLACK 1xGU10
31.19 € (61.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 31.19 € (61.00 лв.) |
30.88 € (60.40 лв.) |
30.57 € (59.79 лв.) |
30.25 € (59.16 лв.) |
29.94 € (58.56 лв.) |
29.63 € (57.95 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693787914 |
| ШИРИНА (mm): | 55mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 55mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 330mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 55mm |
| МОЩНОСТ: | 1xGU10 8W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 1 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.85kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.12kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 34 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 11 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 14 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8800 Висяща лампа HUDSON WHITE 3xGU10
Налично
Milagro MLP8801 HUDSON WHITE 1xGU10 стенна лампа
Налично
Milagro MLP8803 HUDSON WHITE 3xGU10 Спот
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3951 Пендел Пастел Дърво Призма Розов 320х270
Изчерпан
V-TAC VT-7992 8.5W LED Висяща Лампа Φ100 Сиво Тяло 3000K
Налично
Milagro ML400 BEAM 18W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Milagro ML6357 OHIO WHITE 24W LED висяща лампа
Налично
Zambelis S063-40 Пендел LED 3000K 80lm CRI:90 Ъгъл: 40° 9W
Налично
Vivalux VIV002600 Полилей NASTRO 19/8101
Налично

Все още няма отзиви.