Milagro MLP6335 MONZA BLACK/GOLD Плафониера 3xG9
113.51 € (222.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 113.51 € (222.01 лв.) |
112.37 € (219.78 лв.) |
111.24 € (217.57 лв.) |
110.10 € (215.34 лв.) |
108.97 € (213.13 лв.) |
107.83 € (210.90 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693763352 |
| ШИРИНА (mm): | 400 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 220 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 150-300 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 220mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 25mm |
| МОЩНОСТ: | 3xG9 8W |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 1920lm |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | G9 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.49kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.66kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 25 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 62 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 21 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 40бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6333 Висяща лампа MONZA BLACK/GOLD 1xG9 8W
Налично
Milagro MLP6334 Висяща лампа MONZA BLACK/GOLD 3xG9 8W
Налично
Milagro MLP8840 Висяща лампа MONZA BLACK 3xG9 max 8W LED
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP7724 Спот JOKER NAVY BLUE/GOLD 3xGU10
Налично
Milagro MLP8397 Плафон BIBIONE GOLD 3xG9
Налично
Maytoni C052CL-01BS Спот луна за повърхностен монтаж Focus S 220V 1xGU10
Налично
Zambelis 1906 Спот за вграждане LED Ъгъл 38° 4.5W 3000K
Налично
Vito 2100310 Спот за таван LILY-2 2xE14 CHROME 80W 220V
Налично

Все още няма отзиви.