V-TAC VT-3954 Пендел Конус Призма Жълт 250 х 255
42.33 € (82.79 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 42.33 € (82.79 лв.) |
41.91 € (81.97 лв.) |
41.48 € (81.13 лв.) |
41.06 € (80.31 лв.) |
40.64 € (79.48 лв.) |
40.21 € (78.64 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7255 |
| Мощност | Max 60W |
| Напрежение | AC 220-240V |
| EAN код | 3800157630221 |
| IP Степен | IP20 |
| Входящо напрежение | AC 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Тегло | 1.97 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Материал | Метал |
| Дължина на кабела | 900 мм |
| Височина | 255 мм |
| Дължина | 900 мм |
| Диаметър | 250 мм |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3952 Пендел Конус Призма Бял 250 х 255
Налично
V-TAC VT-3953 Пендел Конус Призма Син 250 х 255
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3993 20 LED Пендел Димиращ Черен 3000K
Налично
V-TAC VT-10055 24W LED Висяща Лампа (80*20*100CM) 4000K Бяло Тяло
Налично
Milagro MLP4951 Висяща лампа DINO 1xE27
Налично
Milagro ML6161 Висяща LED лампа CARBON 12W
Налично
Milagro MLP6217 Висяща лампа TAYLOR WHITE 1xE27 60W
Налично
Milagro MLP4820 Висяща лампа PARMA 1xE14
Налично

Все още няма отзиви.